Kontakti

Nomas punkti - noliktavas

 

RĪGA, PĀRDAUGAVA

Ventspils iela 48A, Rīga, LV-1002   (no Spāres ielas)
Noliktavas mob.t. 29558496
Tālr. 67807217
E-pasts: ctnoma@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 7.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

RĪGA, RUMBULA
        (piebraukšana no Jāņogu - Mašīnu ielas)
Noliktavas mob.t. 26008600
E-pasts: sergejs@ctnoma.lv
 

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

RĪGA, JUGLA
Mežapurva iela 5, Rīga, LV-1064 
Noliktavas mob.t. 26008588
Tālr. 67524380
E-pasts: jugla@ctnoma.lv
 

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

JELGAVA

Dobeles iela 62a, Jelgava, LV-3007
Noliktavas mob.t. 26493603
Tālr. 63022036
E-pasts: jelgava@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

DAUGAVPILS

Jelgavas iela 1k, Daugavpils, LV-5404
Noliktavas mob.t. 26008599
E-pasts: daugavpils@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

VALMIERA

Mūrmuižas iela 14, Valmiera, LV-4201
Noliktavas mob.t. 28666607
E-pasts: valmiera@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00 
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

 

                

---------------------------------------------------------------------------

Autotransporta noma, treilera pakalpojumi                                                 
Kaspars, mob.t. 26008588, kaspars@ctnoma.lv

---------------------------------------------------------------------------

Kompaktiekrāvēju, miniekskavatoru noma, 
Frontālie iekrāvēji līdz 5,5 t
Grunts un asfalta veltņu noma

Egons, mob.t. 28666678, egons@ctnoma.lv

---------------------------------------------------------------------------

Iekrāvēju un ekskavatoru no 8 t noma, 
Kāpurķēžu ekskavatoru no 13 līdz 23 t noma
Buldozeru, greidera noma

Edgars, mob.t. 26006081, edgars@ctnoma.lv

----------------------------------------------------------------------------

Rekvizīti: 

SIA „CT Noma”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40003559702
Juridiskā adrese: Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
Norēķinu rekvizīti: A/S Swedbank, HABALV22
Konts: LV68HABA0551001169583
 

Birojs un grāmatvedība
Adrese: Ventspils iela 48A, Rīga, LV-1002
Tālr./fakss 67807217, ctnoma@ctnoma.lv
Darba laiks: darba dienās 8.00 – 17.00

      

 

phone(+371) 29558496