Контакты

Аренда автотранспорта, трала
Kaspars, mob.t. 26008588, kaspars@ctnoma.lv

Аренда компактных погрузчиков, миниэкскаваторов​,            
Катки и
 Фронтальные погрузчики до 5,5 тонн​
Egons, mob.t. 28666678, egons@ctnoma.lv

Аренда погрузчиков, экскаваторов от 8 тонн и бульдозеров,         
Гусеничные екскаваторы от 13 до 23 тонн
Услуги автогрейдера и спецтехники

Edgars, mob.t. 26006081, edgars@ctnoma.lv

SIA „CT Noma”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40003559702
Juridiskā adrese: Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
Norēķinu rekvizīti: A/S Swedbank, HABALV22
Konts: LV68HABA0551001169583

Centrālais birojs un grāmatvedība
Adrese: Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
Tālr./fakss 67807217, ctnoma@ctnoma.lv
Darba laiks 8.00 – 17.00

Nomas punkti - noliktavas

 

RĪGA, PĀRDAUGAVA          

Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002   (с улицы Spāres)               
Склад mob.t. 29558496
Tālr. 67807217
E-pasts: ctnoma@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 7.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

RĪGA, RUMBULA
MASKAVAS IELA 452a, Rīga, LV-1063
      (с улицы Jāņogu - Mašīnu)
Склад mob.t. 26008600
E-pasts: sergejs@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

RĪGA, JUGLA

Mežapurva iela 5, Rīga, LV-1064
Склад mob.t. 26008588
Tālr. 67524380
E-pasts: jugla@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

JELGAVA

Dobeles iela 62a, Jelgava, LV-3007
Склад mob.t. 26493603
Tālr. 63022036
E-pasts: jelgava@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

DAUGAVPILS

Jelgavas iela 1k, Daugavpils, LV-5404
Склад mob.t. 26008599
E-pasts: daugavpils@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

VALMIERA

 

Mūrmuižas iela 14, Valmiera, LV-4201
Склад mob.t. 28666607
E-pasts: valmiera@ctnoma.lv

Darba laiks
Darba dienās: 8.00 – 18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

 

phone(+371) 29558496