О нас

 

SIA „CT Noma” pirmsākumi ir meklējami 2001. gadā. No vienkāršas nelielas noliktavas ar nomas instrumentiem un dažiem traktoriem mēs esam izauguši par atpazīstamu celtniecības tehnikas iznomātāju Latvijā.

Uzņēmums laika posmā līdz 2005. gadam izveidoja Rīgā vēl 2 noliktavas – nomas punktus Ganību dambī 24c un Juglas ielā 18, kā arī vēl 3 reģionālās noliktavas – nomas punktus Jelgavā, Daugavpilī un Liepājā.

Uzņēmums piedāvā plašu un daudzveidīgu celtniecības instrumentu, tehnikas un ceļu būves tehnikas nomu, būvniecības objektu apkārtnes labiekārtošanas iekārtu, aprīkojuma nomu, pašizgāzēju un traktortehnikas nomas pakalpojumus, kā arī transporta pakalpojumus, piegādājot uz objektu gan mūsu, gan pēc pasūtījuma pārvadājot arī Jūsu tehniku.

Mēs nemitīgi papildinām piedāvāto nomas instrumentu un tehnikas klāstu. Vēršam uzmanību uz to, ka mūsu mājas lapā aplūkojamo instrumentu un tehnikas attēliem ir ilustratīva nozīme, lai parādītu to daudzveidību un iespējas, taču tās ne vienmēr būs pieejamas visās mūsu noliktavās, bet iepriekš ar mums sazinoties, piegādāsim Jums nepieciešamo instrumentu vai tehniku tieši uz Jūsu objektu, lai varat darīt savu darbu kā esat to plānojuši.

Mūsu vēlme ļaut Jums pašiem spriest par mūsu piedāvāto instrumentu, tehniku un pakalpojumu kvalitāti, to daudzveidību, kā arī cenām, novērtējot arī mūsu darbinieku pieredzi un profesionalitāti iesakot Jums piemērotāko un efektīvāko instrumentu darbam ko vēlaties izdarīt.

Ja tev ir jautājumi par „CT Noma” piedāvātajiem instrumentiem, tehniku vai nomas punktiem, lūdzu, sazinies ar mums šeit.